Produkte > SENSATA-AIRPAX > IELX111-1-61-30.0-AE-03-V
IELX111-1-61-30.0-AE-03-V Sensata-Airpax
IAL,IULIEL,LEL_DS.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIRCUIT BREAKER
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 30A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Rocker
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Part Status: Obsolete
Voltage Rating - AC: 240 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 3
Produktbewertung abgeben
Technische Details IELX111-1-61-30.0-AE-03-V Sensata-Airpax
Description: CIRCUIT BREAKER, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 30A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Rocker, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Part Status: Obsolete, Voltage Rating - AC: 240 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 3.