Produkte > SENSATA-AIRPAX > IELZXK1-1-51-60.0-A2-V
IELZXK1-1-51-60.0-A2-V Sensata-Airpax
ourproducts_ial_cel_lel_series_datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 60A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Actuator Type: Rocker
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 415 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 2
Produktbewertung abgeben
Technische Details IELZXK1-1-51-60.0-A2-V Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 60A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Rocker, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 415 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 2.