Produkte > SENSATA-AIRPAX > IELZXK111-1-62-10.0-BDG-05-V
IELZXK111-1-62-10.0-BDG-05-V
IELZXK111-1-62-10.0-BDG-05-V Sensata-Airpax
sensata-ial-cel-lel-series-hydraulic-magnetic-circuit-protectors-datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 10A
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 10A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Rocker
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 415 V
Number of Poles: 3
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IELZXK111-1-62-10.0-BDG-05-V Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 10A, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 10A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Rocker, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 415 V, Number of Poles: 3.
Weitere Produktangebote IELZXK111-1-62-10.0-BDG-05-V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
IELZXK111-1-62-10.0-BDG-05-V IELZXK111-1-62-10.0-BDG-05-V Hersteller : AIRPAX sensata-ial-cel-lel-series-hydraulic-magnetic-circuit-protectors-datasheet.pdf Circuit Breakers Cir Brkr, HydMag, 1 pl, 80VDC/250VAC, 40A