IN24-5RD-RTNC TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT RP-TNC
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.485GHz
Applications: WLAN
Gain: 5.5dBi
Termination: RP-TNC
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Tilt
Height (Max): 8.071" (205.00mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz
RF Family/Standard: WiFi
Part Status: Active
Power - Max: 10 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IN24-5RD-RTNC TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT RP-TNC, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.485GHz, Applications: WLAN, Gain: 5.5dBi, Termination: RP-TNC, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Tilt, Height (Max): 8.071" (205.00mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz, RF Family/Standard: WiFi, Part Status: Active, Power - Max: 10 W.