IN24-5RD-SMA
IN24-5RD-SMA TE Connectivity / Laird External Antennas
ANT_DS_IN24_5RD_0711-3045862.pdf
Hersteller: TE Connectivity / Laird External Antennas
Antennas Dipol,RDuck,Fixed,SM AM
auf Bestellung 34 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IN24-5RD-SMA TE Connectivity / Laird External Antennas
Description: RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT SMA MALE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.485GHz, Applications: WLAN, Gain: 5.5dBi, Termination: SMA Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Tilt, Height (Max): 8.071" (205.00mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz, RF Family/Standard: WiFi, Power - Max: 10 W.
Weitere Produktangebote IN24-5RD-SMA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
IN24-5RD-SMA Hersteller : TE Connectivity Laird DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ANT-DS-IN24-5RD_0711&DocType=Data+Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=IN24-5RD-SMA Description: RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT SMA MALE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.485GHz
Applications: WLAN
Gain: 5.5dBi
Termination: SMA Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Tilt
Height (Max): 8.071" (205.00mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz
RF Family/Standard: WiFi
Power - Max: 10 W