IN80C188-16-G
IN80C188-16-G Rochester Electronics, LLC
RE_DSHEET_80C186-AMD_REI.pdf
Hersteller: Rochester Electronics, LLC
Description: IC MPU I186 16MHZ
Packaging: Bulk
Speed: 16MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: 80C186
Voltage - I/O: 5.0V
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 16-Bit
RAM Controllers: DRAM
Graphics Acceleration: No
Part Status: Active
auf Bestellung 472 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IN80C188-16-G Rochester Electronics, LLC
Description: IC MPU I186 16MHZ, Packaging: Bulk, Speed: 16MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Core Processor: 80C186, Voltage - I/O: 5.0V, Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 16-Bit, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Part Status: Active.