Produkte > ICOMTECH, INC. > INJ-C201G-BT-100-24-T
INJ-C201G-BT-100-24-T
INJ-C201G-BT-100-24-T ICOMTECH, INC.
INJ-C201G-bt-100-24-T.pdf
Hersteller: ICOMTECH, INC.
Description: INDUSTRIAL GIGABIT ENHANCED POE+
Features: IP30, OCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.95" L x 1.18" W x 3.74" H (75.0mm x 30.0mm x 95.0mm)
Mounting Type: Wall Mount
Voltage - Input: 9 ~ 55V
Type: Passive Injector
Operating Temperature: -40°C ~ 75°C
Data Rate: 10/100/1000 Mbps
Approval Agency: CE, cULus, FCC
Power (Watts) - Per Port: 100W
Compliance: IEEE802.3af, IEEE802.3at, IEEE802.3bt, IEEE802.3ab
Part Status: Active
Number of Ports: 2
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details INJ-C201G-BT-100-24-T ICOMTECH, INC.
Description: INDUSTRIAL GIGABIT ENHANCED POE+, Features: IP30, OCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.95" L x 1.18" W x 3.74" H (75.0mm x 30.0mm x 95.0mm), Mounting Type: Wall Mount, Voltage - Input: 9 ~ 55V, Type: Passive Injector, Operating Temperature: -40°C ~ 75°C, Data Rate: 10/100/1000 Mbps, Approval Agency: CE, cULus, FCC, Power (Watts) - Per Port: 100W, Compliance: IEEE802.3af, IEEE802.3at, IEEE802.3bt, IEEE802.3ab, Part Status: Active, Number of Ports: 2.