Produkte > SENSATA-AIRPAX > IPAP-111-1-62-7.50-S-01
IPAP-111-1-62-7.50-S-01
IPAP-111-1-62-7.50-S-01 Sensata-Airpax
sensata-IPA-CPA-series-magnetic-circuit-protectors-datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 7.5A 250VAC 80VDC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Lever
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 3
auf Bestellung 35 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details IPAP-111-1-62-7.50-S-01 Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 7.5A 250VAC 80VDC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 3.