Produkte > L-COM > IPCAC7-2.5A-2M
IPCAC7-2.5A-2M
IPCAC7-2.5A-2M L-com
Hersteller: L-com
Description: INT. PC - TYPE A/C7 - 2.5A - 2M
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 300V
Current Rating (Amps): 2.5A
Length: 6.56' (2.00m)
Wire Gauge: 18 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Number of Conductors: 2
1st Connector: NEMA 1-15P
2nd Connector: IEC 320-C7
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IPCAC7-2.5A-2M L-com
Description: INT. PC - TYPE A/C7 - 2.5A - 2M, Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 300V, Current Rating (Amps): 2.5A, Length: 6.56' (2.00m), Wire Gauge: 18 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Number of Conductors: 2, 1st Connector: NEMA 1-15P, 2nd Connector: IEC 320-C7.