Produkte > L-COM > IPCGC7-2.5A-2M
IPCGC7-2.5A-2M
IPCGC7-2.5A-2M L-com
Hersteller: L-com
Description: INT. PC - TYPE G/C7 - 2.5A - 2M
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 2.5A
Length: 6.56' (2.00m)
Wire Gauge: 18 AWG