Produkte > NKK SWITCHES > IS15AACP4CF
IS15AACP4CF
IS15AACP4CF NKK Switches
IS15AACP4CF.pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: SW PROG DISPLAY SPST-NO 0.1A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Display Mode: Yellow, STN Positive
Circuit: SPST-NO
Type: Pushbutton, LCD
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Termination Style: PC Pin
Viewing Area: 15.0mm L x 10.8mm W
Contact Rating @ Voltage: 0.1A @ 12VDC
Supply Voltage: 3.0 ~ 5.5VDC
LED Color: Red - Green
Face Size: 23.13mm L x 20.59mm W
Pixel Format: 36 x 24
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IS15AACP4CF NKK Switches
Description: SW PROG DISPLAY SPST-NO 0.1A 12V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Display Mode: Yellow, STN Positive, Circuit: SPST-NO, Type: Pushbutton, LCD, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Termination Style: PC Pin, Viewing Area: 15.0mm L x 10.8mm W, Contact Rating @ Voltage: 0.1A @ 12VDC, Supply Voltage: 3.0 ~ 5.5VDC, LED Color: Red - Green, Face Size: 23.13mm L x 20.59mm W, Pixel Format: 36 x 24.