Produkte > NKK SWITCHES > IS15DBFP4RGB
IS15DBFP4RGB
IS15DBFP4RGB NKK Switches
LCD-64x32-smartswitch.pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: SW PROG DISPLAY SPST-NO 0.1A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Display Mode: Black and White, FSTN Positive
Circuit: SPST-NO
Type: Pushbutton, LCD
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -15°C ~ 50°C
Termination Style: PC Pin
Viewing Area: 15.0mm L x 10.8mm W
Contact Rating @ Voltage: 0.1A @ 12VDC
Supply Voltage: 4.9 ~ 5.1VDC
LED Color: Red - Green - Blue
Face Size: 23.13mm L x 20.59mm W
Pixel Format: 64 x 32
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IS15DBFP4RGB NKK Switches
Description: SW PROG DISPLAY SPST-NO 0.1A 12V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Display Mode: Black and White, FSTN Positive, Circuit: SPST-NO, Type: Pushbutton, LCD, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -15°C ~ 50°C, Termination Style: PC Pin, Viewing Area: 15.0mm L x 10.8mm W, Contact Rating @ Voltage: 0.1A @ 12VDC, Supply Voltage: 4.9 ~ 5.1VDC, LED Color: Red - Green - Blue, Face Size: 23.13mm L x 20.59mm W, Pixel Format: 64 x 32, Part Status: Obsolete.