Produkte > SENSATA-AIRPAX > IUG11-1-66-4.50-91
IUG11-1-66-4.50-91
IUG11-1-66-4.50-91 Sensata-Airpax
sensata-iag-series-hydraulic-magnetic-circuit-protectors-datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 4.5A 250VAC 80VDC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 4.5A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Lever
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 2
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IUG11-1-66-4.50-91 Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 4.5A 250VAC 80VDC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 4.5A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 2.