Produkte > SENSATA-AIRPAX > IUGN6-1-61-20.0
IUGN6-1-61-20.0
IUGN6-1-61-20.0 Sensata-Airpax
iag.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 20A 250VAC 80VDC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 20A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Actuator Type: Toggle
Approval Agency: UL1077
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 1
auf Bestellung 90 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IUGN6-1-61-20.0 Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 20A 250VAC 80VDC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 20A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Toggle, Approval Agency: UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 1.