Produkte > SENSATA-AIRPAX > IUGN66-1REC4-66-30.0-00
IUGN66-1REC4-66-30.0-00 Sensata-Airpax
iag.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 30A 250VAC 80VDC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 30A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Toggle
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 2
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IUGN66-1REC4-66-30.0-00 Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 30A 250VAC 80VDC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 30A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Toggle, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 2.