Produkte > SENSATA-AIRPAX > IUGNF66-33465-20
IUGNF66-33465-20
IUGNF66-33465-20 Sensata-Airpax
iag.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 20A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Actuator Type: Toggle
Approval Agency: UL1077
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 2
auf Bestellung 24 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IUGNF66-33465-20 Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR LEVER, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 20A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Toggle, Approval Agency: UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 2.
Weitere Produktangebote IUGNF66-33465-20
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
IUGNF66-33465-20 IUGNF66-33465-20 Hersteller : AIRPAX sensata_iag_series_hydraulic_magnetic_circuit_prot-1761373.pdf Circuit Breakers Cir Brkr, Hyd Mag, 2 pl, 80VDC/250VAC, 20A,panel seal