Produkte > SENSATA-AIRPAX > IUGX666-1-61-20.0-01
IUGX666-1-61-20.0-01 Sensata-Airpax
IAG,IUG,IEG,CEG,LEG.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIRCUIT BREAKER
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 20A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Rocker
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 240 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 3
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IUGX666-1-61-20.0-01 Sensata-Airpax
Description: CIRCUIT BREAKER, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 20A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Rocker, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 240 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 3.