Produkte > SENSATA-AIRPAX > IULHK111-1-49-30.0-01
IULHK111-1-49-30.0-01
IULHK111-1-49-30.0-01 Sensata-Airpax
sensata-ial-cel-lel-series-hydraulic-magnetic-circuit-protectors-datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR HYD MAG
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 30A
Actuator Type: Lever
Approval Agency: CSA, UL1077
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 480 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 3
Produktbewertung abgeben
Technische Details IULHK111-1-49-30.0-01 Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR HYD MAG, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 30A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Approval Agency: CSA, UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 480 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 3.