Produkte > SENSATA-AIRPAX > IULHK111-1REC4-42-7.50-A-01
IULHK111-1REC4-42-7.50-A-01 Sensata-Airpax
ourproducts_ial_cel_lel_series_datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR,HYDMAG
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 7.5A
Actuator Type: Lever
Approval Agency: CSA, UL1077
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 480 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 3
Produktbewertung abgeben
Technische Details IULHK111-1REC4-42-7.50-A-01 Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR,HYDMAG, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Approval Agency: CSA, UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 480 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 3.