Produkte > SENSATA-AIRPAX > IULHK111-1REC4-65-30.0-A-01
IULHK111-1REC4-65-30.0-A-01 Sensata-Airpax
ourproducts_ial_cel_lel_series_datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 30A
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 415 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 3
Produktbewertung abgeben
Technische Details IULHK111-1REC4-65-30.0-A-01 Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 30A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 415 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 3.