Produkte > SENSATA-AIRPAX > IULHK111-3-62-12.0-01
IULHK111-3-62-12.0-01
IULHK111-3-62-12.0-01 Sensata-Airpax
sensata-ial-cel-lel-series-hydraulic-magnetic-circuit-protectors-datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIRBRKR MAGHYDR 12A 240VAC/80VDC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 12A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Rocker
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 240 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 3
Produktbewertung abgeben
Technische Details IULHK111-3-62-12.0-01 Sensata-Airpax
Description: CIRBRKR MAGHYDR 12A 240VAC/80VDC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 12A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Rocker, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 240 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 3.