IXL70F350 Eaton - Bussmann Electrical Division
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE BOARD MOUNT 600VAC INDIC
Packaging: Bulk
Fuse Type: Board Mount
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 600 VAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IXL70F350 Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE BOARD MOUNT 600VAC INDIC, Packaging: Bulk, Fuse Type: Board Mount, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 600 VAC.
Weitere Produktangebote IXL70F350
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
IXL70F350 IXL70F350 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton corporation_eton-s-a0007018987-1.pdf Cartridge Fuses 700V 350A IND S/C