Produkte > BRADY CORPORATION > J20-17-2550
J20-17-2550
J20-17-2550 Brady Corporation
B-2550.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: J20-17-2550 (2.0" X 1.0")
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Inkjet Printer
Length: 2.000" (50.80mm)
Width: 1.000" (25.40mm)
Material - Body: Paper
Label Type: Die Cut
Applications: General
Color - Background: White
Location: Indoor
Printer Name: J2000, J20-CMY
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details J20-17-2550 Brady Corporation
Description: J20-17-2550 (2.0" X 1.0"), Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Inkjet Printer, Length: 2.000" (50.80mm), Width: 1.000" (25.40mm), Material - Body: Paper, Label Type: Die Cut, Applications: General, Color - Background: White, Location: Indoor, Printer Name: J2000, J20-CMY.