Produkte > BRADY CORPORATION > J20C-2000-2550
J20C-2000-2550
J20C-2000-2550 Brady Corporation
B-2550.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: LABEL, 2 IN W X 100 FT L
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Inkjet Printer
Length: 1.197" (30.40mm)
Width: 2.000" (50.80mm)
Material - Body: Paper
Label Type: Continuous
Applications: General
Color - Background: White
Location: Indoor
Printer Name: J2000, J20-CMY
Produktbewertung abgeben
Technische Details J20C-2000-2550 Brady Corporation
Description: LABEL, 2 IN W X 100 FT L, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Inkjet Printer, Length: 1.197" (30.40mm), Width: 2.000" (50.80mm), Material - Body: Paper, Label Type: Continuous, Applications: General, Color - Background: White, Location: Indoor, Printer Name: J2000, J20-CMY.