Produkte > BRADY CORPORATION > J50C-2250-2569
J50C-2250-2569
J50C-2250-2569 Brady Corporation
B-2569.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: J50C-2250-2569 (2.25"W X 100 FT)
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Inkjet Printer
Length: 1.197" (30.40mm)
Width: 2.250" (57.15mm)
Material - Body: Polyester
Label Type: Die Cut
Applications: General
Color - Background: White
Location: Indoor/Outdoor
Printer Name: BradyJet J4000, J5000 Color Label Printer, J50-CMYK
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details J50C-2250-2569 Brady Corporation
Description: J50C-2250-2569 (2.25"W X 100 FT), Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Inkjet Printer, Length: 1.197" (30.40mm), Width: 2.250" (57.15mm), Material - Body: Polyester, Label Type: Die Cut, Applications: General, Color - Background: White, Location: Indoor/Outdoor, Printer Name: BradyJet J4000, J5000 Color Label Printer, J50-CMYK.