Produkte > BRADY CORPORATION > J50C-4000-2585
J50C-4000-2585
J50C-4000-2585 Brady Corporation
B-2585.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: J50C-4000-2585 (4.00"W X 100 FT)
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Ink Jet Printer
Length: 1.197" (30.40mm)
Width: 4.000" (101.60mm)
Material - Body: Polypropylene
Label Type: Continuous
Applications: General
Part Status: Active
Color - Background: White
Location: Outdoor
Printer Name: J4000, J5000, J40-CMY, J50-CMYK
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details J50C-4000-2585 Brady Corporation
Description: J50C-4000-2585 (4.00"W X 100 FT), Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Ink Jet Printer, Length: 1.197" (30.40mm), Width: 4.000" (101.60mm), Material - Body: Polypropylene, Label Type: Continuous, Applications: General, Part Status: Active, Color - Background: White, Location: Outdoor, Printer Name: J4000, J5000, J40-CMY, J50-CMYK.