Produkte > BRADY CORPORATION > J50C-8000-2585
J50C-8000-2585
J50C-8000-2585 Brady Corporation
B-2585.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: J50C-8000-2585 (8.00"W X 100 FT)
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Ink Jet Printer
Length: 1.197" (30.40mm)
Width: 8.000" (203.20mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details J50C-8000-2585 Brady Corporation
Description: J50C-8000-2585 (8.00"W X 100 FT), Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Ink Jet Printer, Length: 1.197" (30.40mm), Width: 8.000" (203.20mm), Material - Body: Polypropylene, Label Type: Continuous, Applications: General, Part Status: Active, Color - Background: White, Location: Outdoor, Printer Name: J4000, J5000, J40-CMY, J50-CMYK.