Produkte > SENSATA-AIRPAX > JAM-3-1REC5-63-5-B4-200
JAM-3-1REC5-63-5-B4-200 Sensata-Airpax
ourproducts_jae_series_datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 200A 240VAC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 200A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Lever
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 240 V
Number of Poles: 3
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details JAM-3-1REC5-63-5-B4-200 Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 200A 240VAC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 200A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 240 V, Number of Poles: 3.