Produkte > BUSSMANN / EATON > JKS-30-700
JKS-30-700 Bussmann / Eaton
skuPage.JKS-30-700.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Industrial & Electrical Fuses JKS-30 700Vac
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 179-183 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details JKS-30-700 Bussmann / Eaton
Description: JKS-30 700VAC, Packaging: Bulk, Package / Case: Cartridge, Non-Standard, Fuse Type: Cartridge, Ceramic, Mounting Type: Requires Holder, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: CE, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA, Current Rating (Amps): 30 A, Voltage Rating - AC: 700 V.
Weitere Produktangebote JKS-30-700
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
JKS-30-700 JKS-30-700 Hersteller : Eaton - Bussmann Electrical Division skuPage.JKS-30-700.pdf Description: JKS-30 700VAC
Packaging: Bulk
Package / Case: Cartridge, Non-Standard
Fuse Type: Cartridge, Ceramic
Mounting Type: Requires Holder
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: CE
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA
Current Rating (Amps): 30 A
Voltage Rating - AC: 700 V