Produkte > PELONIS TECHNOLOGIES > JL3-PE03019A24H-3B
JL3-PE03019A24H-3B
JL3-PE03019A24H-3B Pelonis Technologies
jl3-pe03019A24h-3b Drawing.pdf
Hersteller: Pelonis Technologies
Description: FAN BLOWER CF 247X50MM 24VDC
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart, Locked Rotor Protection, Polarity Protection
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Rectangular - 247mm L x 48mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4500 RPM
Air Flow: 56.0 CFM (1.6m³/min)
Width: 50.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, UL
Fan Type: Blower, Cross Flow
Noise: 46.0dB(A)
Static Pressure: 0.190 in H2O (46.1 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 6 W
auf Bestellung 267 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details JL3-PE03019A24H-3B Pelonis Technologies
Description: FAN BLOWER CF 247X50MM 24VDC, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Locked Rotor Protection, Polarity Protection, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Rectangular - 247mm L x 48mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4500 RPM, Air Flow: 56.0 CFM (1.6m³/min), Width: 50.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, UL, Fan Type: Blower, Cross Flow, Noise: 46.0dB(A), Static Pressure: 0.190 in H2O (46.1 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 6 W.