JLC04E065TRSM
JLC04E065TRSM Knowles Johanson Manufacturing
JLCXXEYYYTRSML-3007121.pdf
Hersteller: Knowles Johanson Manufacturing
Variable Inductors NON-MAG, SURFACE MOUNT, 65 nH NOMINAL
auf Bestellung 66 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details JLC04E065TRSM Knowles Johanson Manufacturing
Description: ADJUSTABLE INDUCTOR 60NH SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder (Open), Size / Dimension: 0.276" Dia x 0.236" L (7.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Q @ Freq: 101 @ 100MHz, Part Status: Active, Inductance: 60 nH.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
JLC04E065TRSM JLC04E065TRSM Hersteller : Knowles Johanson Manufacturing JLC0yEyyyTRSM_Dwg.pdf Description: ADJUSTABLE INDUCTOR 60NH SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder (Open)
Size / Dimension: 0.276" Dia x 0.236" L (7.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Q @ Freq: 101 @ 100MHz
Part Status: Active
Inductance: 60 nH