JLC05E088TRSM
JLC05E088TRSM Knowles Johanson Manufacturing
JLCXXEYYYTRSML-3007121.pdf
Hersteller: Knowles Johanson Manufacturing
Variable Inductors NON-MAG, SURFACE MOUNT, 88 nH NOMINAL
auf Bestellung 63 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details JLC05E088TRSM Knowles Johanson Manufacturing
Description: ADJUSTABLE INDUCTOR 74NH SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder (Open), Size / Dimension: 0.276" Dia x 0.315" L (7.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Q @ Freq: 114 @ 100MHz, Inductance: 74 nH.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
JLC05E088TRSM JLC05E088TRSM Hersteller : Knowles Johanson Manufacturing JLC0yEyyyTRSM_Dwg.pdf Description: ADJUSTABLE INDUCTOR 74NH SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder (Open)
Size / Dimension: 0.276" Dia x 0.315" L (7.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Q @ Freq: 114 @ 100MHz
Inductance: 74 nH