JLC06E110TRSM
JLC06E110TRSM Knowles Johanson Manufacturing
JLC0yEyyyTRSM_Dwg.pdf
Hersteller: Knowles Johanson Manufacturing
Description: ADJUSTABLE INDUCTOR 88NH SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder (Open)
Size / Dimension: 0.276" Dia x 0.315" L (7.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Q @ Freq: 50 @ 100MHz
Inductance: 88 nH
auf Bestellung 427 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details JLC06E110TRSM Knowles Johanson Manufacturing
Description: ADJUSTABLE INDUCTOR 88NH SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder (Open), Size / Dimension: 0.276" Dia x 0.315" L (7.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Q @ Freq: 50 @ 100MHz, Inductance: 88 nH.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
JLC06E110TRSM JLC06E110TRSM Hersteller : Knowles Johanson Manufacturing JLCXXEYYYTRSML.pdf Variable Inductors NON-MAG, SURFACE MOUNT, 110 nH NOMINAL