Produkte > SENSATA-AIRPAX > JLE-3-1REC4-62-5-B4-225-A
JLE-3-1REC4-62-5-B4-225-A Sensata-Airpax
ourproducts_jae_series_datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 225A 240VAC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 225A
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 240 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details JLE-3-1REC4-62-5-B4-225-A Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 225A 240VAC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 225A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 240 V, Number of Poles: 3.