Produkte > SENSATA-AIRPAX > JLE-3-1REC4-63-5-B4-225-A
JLE-3-1REC4-63-5-B4-225-A Sensata-Airpax
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR,HYDMAG
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 225A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Actuator Type: Lever
Approval Agency: CSA, UL489
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 240 V
Voltage Rating - DC: 250 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details JLE-3-1REC4-63-5-B4-225-A Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR,HYDMAG, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 225A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Approval Agency: CSA, UL489, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 240 V, Voltage Rating - DC: 250 V, Number of Poles: 3.