Produkte > SENSATA-AIRPAX > JLM-1-1-51-3-B1-150
JLM-1-1-51-3-B1-150 Sensata-Airpax
ourproducts_jae_series_datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 150A 160VDC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 150A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Lever
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - DC: 160 V
Number of Poles: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details JLM-1-1-51-3-B1-150 Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 150A 160VDC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 150A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - DC: 160 V, Number of Poles: 1.