Produkte > BUSSMANN / EATON > JM60100-1CR
JM60100-1CR
JM60100-1CR Bussmann / Eaton
bus_ele_br_3192_knifeblade_blocks-598502.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Fuse Holder 1P 600V 100A Fuseblock
auf Bestellung 24 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details JM60100-1CR Bussmann / Eaton
Description: FUSE BLOCK CART 600V 100A SMD, Packaging: Bulk, Contact Finish: Tin, For Use With/Related Products: Class J Fuses, Fuse Type: Cartridge, Voltage: 600V, Mounting Type: Chassis Mount, Termination Style: Box Lug, Fuse Size: 1.13" Dia x 4.63" L (28.7mm x 117.6mm), Contact Material: Aluminum, Fuseholder Type: Block, Current Rating (Amps): 100 A, Number of Circuits: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
JM60100-1CR Hersteller : Eaton - Bussmann Electrical Division bus-ele-br-3192-knifeblade-blocks.pdf Description: FUSE BLOCK CART 600V 100A SMD
Fuse Type: Cartridge
Voltage: 600V
Mounting Type: Chassis Mount
Termination Style: Box Lug
Fuse Size: 1.13" Dia x 4.63" L (28.7mm x 117.6mm)
Contact Material: Aluminum
Fuseholder Type: Block
Current Rating (Amps): 100 A