Produkte > BRADY CORPORATION > JPC-4000-2569-SC
JPC-4000-2569-SC
JPC-4000-2569-SC Brady Corporation
B-2569.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: JPC-4000-2569-SC (4.00 IN X 50F
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Inkjet Printer
Length: 50' (15.2m)
Width: 4.000" (101.60mm)
Material - Body: Polyester (PET)
Label Type: Continuous
Applications: General
Color - Background: White
Location: Indoor/Outdoor
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details JPC-4000-2569-SC Brady Corporation
Description: JPC-4000-2569-SC (4.00 IN X 50F, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Inkjet Printer, Length: 50' (15.2m), Width: 4.000" (101.60mm), Material - Body: Polyester (PET), Label Type: Continuous, Applications: General, Color - Background: White, Location: Indoor/Outdoor.