Produkte > BRADY CORPORATION > JPC-4000-2581-SC
JPC-4000-2581-SC
JPC-4000-2581-SC Brady Corporation
B-2581.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: JPC-4000-2581-SC (4.00 IN X 50F
Length: 50' (15.2m)
Width: 4.000" (101.60mm)
Material - Body: Vinyl
Color - Background: White
Location: Indoor
Produktbewertung abgeben
Technische Details JPC-4000-2581-SC Brady Corporation
Description: JPC-4000-2581-SC (4.00 IN X 50F, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Inkjet Printer, Length: 50' (15.2m), Width: 4.000" (101.60mm), Material - Body: Vinyl, Label Type: Continuous, Applications: General, Color - Background: White, Location: Indoor.