Produkte > OMNION POWER > JRCW450R841-TZ
JRCW450R841-TZ
JRCW450R841-TZ OmniOn Power
JRCW450R?TNR=Data%20Sheets%7CJRCW450R%7CPDF
Hersteller: OmniOn Power
Description: DC DC CONVERTER 32V 450W
Packaging: Tray
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO
Package / Case: 9-DIP Module
Size / Dimension: 2.39" L x 2.27" W x 0.50" H (60.7mm x 57.7mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 94.4%
Current - Output (Max): 14A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 32V
Control Features: Enable, Active Low
Power (Watts): 450 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Produktbewertung abgeben
Technische Details JRCW450R841-TZ OmniOn Power
Description: DC DC CONVERTER 32V 450W, Packaging: Tray, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO, Package / Case: 9-DIP Module, Size / Dimension: 2.39" L x 2.27" W x 0.50" H (60.7mm x 57.7mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 94.4%, Current - Output (Max): 14A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 32V, Control Features: Enable, Active Low, Power (Watts): 450 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Weitere Produktangebote JRCW450R841-TZ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
JRCW450R841-TZ JRCW450R841-TZ Hersteller : GE Critical Power JRCW450R%205-27-14-476577.pdf Isolated DC/DC Converters 450W 36-75Vin 32V14A 2.79pin Tunable Loop