Produkte > OMNION POWER > JRCW450U64-18TZ
JRCW450U64-18TZ
JRCW450U64-18TZ OmniOn Power
JRCW450U?TNR=Data%20Sheets%7CJRCW450U%7CPDF
Hersteller: OmniOn Power
Description: DC DC CONVERTER 48V 450W
Packaging: Tray
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO
Package / Case: 9-DIP Module
Size / Dimension: 2.39" L x 2.27" W x 0.50" H (60.7mm x 57.7mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 94%
Current - Output (Max): 9.4A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 48V
Control Features: Enable, Active High
Power (Watts): 450 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Produktbewertung abgeben
Technische Details JRCW450U64-18TZ OmniOn Power
Description: DC DC CONVERTER 48V 450W, Packaging: Tray, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO, Package / Case: 9-DIP Module, Size / Dimension: 2.39" L x 2.27" W x 0.50" H (60.7mm x 57.7mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 94%, Current - Output (Max): 9.4A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 48V, Control Features: Enable, Active High, Power (Watts): 450 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Weitere Produktangebote JRCW450U64-18TZ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
JRCW450U64-18TZ JRCW450U64-18TZ Hersteller : GE Critical Power JRCW450U_ds_v1.27-368773.pdf Isolated DC/DC Converters 36-75V 32Vout 14A TH 3.68mm pin pos logic