Produkte > ERP POWER, LLC > JVLM100W-24-OMA
JVLM100W-24-OMA ERP Power, LLC
Hersteller: ERP Power, LLC
Description: LED
Features: OCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 8.16" L x 2.97" W x 1.30" H (207.3mm x 75.4mm x 33.0mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: cULus, FCC
Ratings: IP20
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4A
Voltage - Input (Min): 277VAC
Power (Watts): 96 W
Number of Outputs: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details JVLM100W-24-OMA ERP Power, LLC
Description: LED, Features: OCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 8.16" L x 2.97" W x 1.30" H (207.3mm x 75.4mm x 33.0mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: cULus, FCC, Ratings: IP20, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4A, Voltage - Input (Min): 277VAC, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1.