Produkte > KLUŚ > K-40-0450-24
K-40-0450-24 KLUŚ
Hersteller: KLUŚ
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white neutral; LED/m: 196; 5mm; IP20; 4.5W/m; CRImin: 90
Mounting: SMD
IP rating: IP20
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: white neutral
LEDs' features: without cover
Width: 5mm
Cutting length: 35.7mm
Maximum power per meter: 4.5W/m
Operating voltage: 24V DC
Producer guarantee (months): 60
Light source efficiency: 83lm/W
Min. colour rendering index: 90
LED per meter amount: 196
Luminosity: 375lm/m
Colour temperature: 4000K
Conform to the norm: UL
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details K-40-0450-24 KLUŚ
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white neutral; LED/m: 196; 5mm; IP20; 4.5W/m; CRImin: 90, Mounting: SMD, IP rating: IP20, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: white neutral, LEDs' features: without cover, Width: 5mm, Cutting length: 35.7mm, Maximum power per meter: 4.5W/m, Operating voltage: 24V DC, Producer guarantee (months): 60, Light source efficiency: 83lm/W, Min. colour rendering index: 90, LED per meter amount: 196, Luminosity: 375lm/m, Colour temperature: 4000K, Conform to the norm: UL.