Produkte > KLUŚ > K-BT30-0910-24
K-BT30-0910-24
K-BT30-0910-24 KLUŚ
Product_datasheet_K-BT-0910-24_EN.pdf
Hersteller: KLUŚ
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white warm; LED/m: 196; 7mm; IP20; 9.1W/m; CRImin: 90
Conform to the norm: UL
Maximum power per meter: 9.1W/m
Operating voltage: 24V DC
Producer guarantee (months): 60
LED per meter amount: 196
Light source efficiency: 88lm/W
Min. colour rendering index: 90
Luminosity: 800lm/m
Colour temperature: 3000K
Mounting: SMD
LED colour: white warm
LEDs' features: without cover
Width: 7mm
Cutting length: 35.7mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details K-BT30-0910-24 KLUŚ
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white warm; LED/m: 196; 7mm; IP20; 9.1W/m; CRImin: 90, Conform to the norm: UL, Maximum power per meter: 9.1W/m, Operating voltage: 24V DC, Producer guarantee (months): 60, LED per meter amount: 196, Light source efficiency: 88lm/W, Min. colour rendering index: 90, Luminosity: 800lm/m, Colour temperature: 3000K, IP rating: IP20, Type of optoelectronic module: LED tape, Mounting: SMD, LED colour: white warm, LEDs' features: without cover, Width: 7mm, Cutting length: 35.7mm.