Produkte > KLUŚ > K-BT40-0910-24
K-BT40-0910-24 KLUŚ
Hersteller: KLUŚ
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white neutral; LED/m: 196; 7mm; IP20; 9.1W/m; CRImin: 90
LEDs' features: without cover
Width: 7mm
Cutting length: 35.7mm
Maximum power per meter: 9.1W/m
Operating voltage: 24V DC
Producer guarantee (months): 60
LED per meter amount: 196
Light source efficiency: 102lm/W
Min. colour rendering index: 90
Luminosity: 925lm/m
Produktbewertung abgeben
Technische Details K-BT40-0910-24 KLUŚ
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white neutral; LED/m: 196; 7mm; IP20; 9.1W/m; CRImin: 90, Mounting: SMD, LED colour: white neutral, LEDs' features: without cover, Width: 7mm, Cutting length: 35.7mm, Maximum power per meter: 9.1W/m, Operating voltage: 24V DC, Producer guarantee (months): 60, LED per meter amount: 196, Light source efficiency: 102lm/W, Min. colour rendering index: 90, Luminosity: 925lm/m, Colour temperature: 4000K, Conform to the norm: UL, IP rating: IP20, Type of optoelectronic module: LED tape.