Produkte > KLUŚ > K-RGB-1560-24
K-RGB-1560-24 KLUŚ
Hersteller: KLUŚ
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; RGB; LED/m: 96; 6mm; IP20; 15.6W/m; CRImin: 90; 24VDC
IP rating: IP20
LEDs' features: without cover
LED colour: RGB
Mounting: SMD
Width: 6mm
Cutting length: 62.5mm
Operating voltage: 24V DC
Maximum power per meter: 15.6W/m
Light source efficiency: 42lm/W
LED per meter amount: 96
Producer guarantee (months): 60
Luminosity: 660lm/m
Min. colour rendering index: 90
Conform to the norm: UL
Type of optoelectronic module: LED tape
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details K-RGB-1560-24 KLUŚ
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; RGB; LED/m: 96; 6mm; IP20; 15.6W/m; CRImin: 90; 24VDC, IP rating: IP20, LEDs' features: without cover, LED colour: RGB, Mounting: SMD, Width: 6mm, Cutting length: 62.5mm, Operating voltage: 24V DC, Maximum power per meter: 15.6W/m, Light source efficiency: 42lm/W, LED per meter amount: 96, Producer guarantee (months): 60, Luminosity: 660lm/m, Min. colour rendering index: 90, Conform to the norm: UL, Type of optoelectronic module: LED tape.