Produkte > KLUŚ > K-RGB30-1530-24
K-RGB30-1530-24 KLUŚ
Variant_K-RGB30-1530-24_EN.pdf
Hersteller: KLUŚ
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; RGBW; LED/m: 96; 10mm; IP20; 15.3W/m; CRImin: 90; 24VDC
IP rating: IP20
LEDs' features: without cover
LED colour: RGBW
Mounting: SMD
Width: 10mm
Cutting length: 62.5mm
Operating voltage: 24V DC
Maximum power per meter: 15.3W/m
Light source efficiency: 22lm/W
LED per meter amount: 96
Producer guarantee (months): 60
Luminosity: 340lm/m
Min. colour rendering index: 90
Colour temperature: 3000K
Conform to the norm: UL
Type of optoelectronic module: LED tape
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details K-RGB30-1530-24 KLUŚ
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; RGBW; LED/m: 96; 10mm; IP20; 15.3W/m; CRImin: 90; 24VDC, IP rating: IP20, LEDs' features: without cover, LED colour: RGBW, Mounting: SMD, Width: 10mm, Cutting length: 62.5mm, Operating voltage: 24V DC, Maximum power per meter: 15.3W/m, Light source efficiency: 22lm/W, LED per meter amount: 96, Producer guarantee (months): 60, Luminosity: 340lm/m, Min. colour rendering index: 90, Colour temperature: 3000K, Conform to the norm: UL, Type of optoelectronic module: LED tape.