Produkte > KLUŚ > K-VBT30-0720-24
K-VBT30-0720-24 KLUŚ
Hersteller: KLUŚ
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white warm; LED/m: 72; 6.5mm; IP20; 7.2W/m; CRImin: 90
Conform to the norm: UL
Maximum power per meter: 7.2W/m
Operating voltage: 24V DC
Producer guarantee (months): 60
LED per meter amount: 72
Light source efficiency: 149lm/W
Min. colour rendering index: 90
Luminosity: 1070lm/m
Colour temperature: 3000K
Mounting: SMD
LED colour: white warm
LEDs' features: without cover
Width: 6.5mm
Cutting length: 55.3mm
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details K-VBT30-0720-24 KLUŚ
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white warm; LED/m: 72; 6.5mm; IP20; 7.2W/m; CRImin: 90, Conform to the norm: UL, Maximum power per meter: 7.2W/m, Operating voltage: 24V DC, Producer guarantee (months): 60, LED per meter amount: 72, Light source efficiency: 149lm/W, Min. colour rendering index: 90, Luminosity: 1070lm/m, Colour temperature: 3000K, IP rating: IP20, Type of optoelectronic module: LED tape, Mounting: SMD, LED colour: white warm, LEDs' features: without cover, Width: 6.5mm, Cutting length: 55.3mm.