Produkte > LEDDYNAMICS INC. > K021-382765F60
K021-382765F60 LEDdynamics Inc.
dynamicwhitestrip-k021-datasheet.pdf
Hersteller: LEDdynamics Inc.
Description: DYNAMICWHITESTRIP, NICHIA 2 IN 1
Features: Dimming
Packaging: Bulk
Color: White, Warm
Size / Dimension: 304.80mm L x 24.13mm W
Type: LED Module
Configuration: Linear Light Strip
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 24V
Height: 6.60mm
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Current - Max: 60mA
Lumens/Watt @ Current - Test: 120 lm/W
CCT (K): 2700K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 80
Luminous Flux @ Current/Temperature: 695lm (690lm ~ 700lm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details K021-382765F60 LEDdynamics Inc.
Description: DYNAMICWHITESTRIP, NICHIA 2 IN 1, Features: Dimming, Packaging: Bulk, Color: White, Warm, Size / Dimension: 304.80mm L x 24.13mm W, Type: LED Module, Configuration: Linear Light Strip, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 24V, Height: 6.60mm, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Current - Max: 60mA, Lumens/Watt @ Current - Test: 120 lm/W, CCT (K): 2700K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 80, Luminous Flux @ Current/Temperature: 695lm (690lm ~ 700lm).