Produkte > PELONIS TECHNOLOGIES > K1238Y48BPLB2A-5
K1238Y48BPLB2A-5
K1238Y48BPLB2A-5 Pelonis Technologies
1238-5.pdf
Hersteller: Pelonis Technologies
Description: FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5800 RPM
Air Flow: 236.8 CFM (6.71m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 65.0dB(A)
Static Pressure: 1.240 in H2O (308.9 Pa)
Power (Watts): 29.28 W
auf Bestellung 313 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details K1238Y48BPLB2A-5 Pelonis Technologies
Description: FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE, Features: Auto Restart, Constant Speed, Inrush Protection, Locked Rotor Protection, Polarity Protection, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5800 RPM, Air Flow: 236.8 CFM (6.71m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 65.0dB(A), Static Pressure: 1.240 in H2O (308.9 Pa), Power (Watts): 29.28 W.